İçerik Pazarlaması

Markanızı İçerik Pazarlaması ile Büyütün

Daha görünür, daha dikkat çekici olmak, sektörde söz sahibi markalar arasında yerinizi almak için içerik pazarlamasını kullanmaya ne dersiniz? 

Punto Dijital, rakip analizinden ölçümlemeye tüm içerik pazarlaması süreçlerinizde yanınızda! Projenin ön hazırlık, araştırma, planlama, üretim ve ölçümleme gibi tüm teknik ve yaratıcı süreçlerini sizin için yönetip dijital dünyada görünürlüğünüzü artırmak için buradayız!

İçerik Pazarlaması

İçerik Pazarlaması Hizmetlerimiz

Rakip ve Hedef Kitle Analizi

“Rakipleriniz sizin önünüze geçmek için neler yapıyor?”, “Hedef kitleniz sizden neler bekliyor?” Bu iki sorunun yanıtını bulup markanız için en uygun anahtar kelimeleri ve konu başlıklarını belirliyor, size özel bir yol haritası oluşturuyoruz.

İçerik Tercihlerinin Belirlenmesi

İçeriklerinizi yayınlayacağınız kanalların belirlenmesinden işlenecek başlıklara, yıllık planlarınıza uygun içerik takviminin hazırlanmasından projenin kapsamlı brief çalışmasının yapılmasına kadar tüm detayları netleştirip projeyi uygulama aşamasına hazırlıyoruz.

İçerik Üretimi

Tüm detayları bir önceki aşamada belirlenen içeriklerin üretim aşamasında projeye ve beklentilerinize en uygun içeriklerin hazırlanması için size özel yazar ve editör ekipleri oluşturuyoruz.

Ölçümleme

İçerik projenizin başarısını kontrol etmeye hazır mısınız? İçerikler yayınlandıktan sonra en doğru zamanda gerekli analiz ve ölçümlemeleri yaparak içerik pazarlamasının markanıza neler kattığını raporlarla sunuyoruz.

Ve Daha Fazlası…

İçerik pazarlaması hizmetleriniz için size özel bir süreç oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunalım!

Konu içerikse bizimle iletişime geçin!

Yaratıcı bir içerik projesine ya da sizi en iyi şekilde yansıtacak içeriklere ihtiyacınız varsa iletişim formumuzu doldurun, en kısa sürede tanışalım!

Bize Ulaşın